Sdružení komunálních služeb SKS - Profesionalita, zkušenosti a spolupráce

Sdružení právnických osob zabývajících se technickou údržbou měst a obcí.

OVERVIEW

This site sdruzeniks.cz currently has a traffic ranking of zero (the lower the more traffic). We have probed fourteen pages within the site sdruzeniks.cz and found ninety-five websites referring to sdruzeniks.cz. We were able to note one public web sites enjoyed by sdruzeniks.cz.

SDRUZENIKS.CZ RANKINGS

This site sdruzeniks.cz has seen diverging levels of traffic for the whole of the year.
Traffic for sdruzeniks.cz

Traffic ranking (by month) for sdruzeniks.cz

Traffic ranking by day of the week for sdruzeniks.cz

Společnost pro rozvoj veřejného osvětlení

Normy pro veřejné osvětlení jsou pro průjezdní úseky dálnic a silnic ZÁVAZNÉ. 2015 se předseda Společnosti pro rozvoj veřejného osvětlení Ing. Jiří Skála zúčastnil jednání na téma Závaznost norem pro veřejné osvětlení . Jednání se uskutečnilo na půdě Ministerstva dopravy a kromě zástupců Ministerstva dopravy se tohoto jednání zúčastnili také zástupci ředitelství. Podpora pro udělení Ocenění za nejnižší následky dopravní nehodovosti. Jednání SRVO na půdě MMR.

Technické služby Lipník nad Bečvou

PROVOZNÍ ŘÁDY STŘEŠNÍ ZAHRADY A ZÁMECKÉHO PARKU. PROVOZNÍ ŘÁDY STŘEŠNÍ ZAHRADY A ZÁMECKÉHO PARKU. Letní měsíce jsou velmi náročné na údržbu veřejné zeleně. Technické služby navíc vysazovaly samy ještě další stromy a květinové výsadby po .

Příspěvková organizace Technické služby města Chomutova

Technické služby bojují s vedry, zachraňují rostliny a osvěžují Chomutovany. V parných tropických dnech mají kropící vozy Technických služeb města Chomutova na pilno. Každý den se starají, aby před smrtícím sluncem zachránily městskou zeleň. Ve dnech, kdy teploty vystoupí nad třicet stupňů Celsia, zkrápějí i chomutovské ulice. Sprškou vody z cisteren osvěžují technické služby rozpálený vzduch. Město krásní, technické služby vysazují letničky.

Technické služby odpady pohřební služba údržba komunikací údržba zeleně www.tsmost.cz

Je zveřejněna informace o nové veřejné zakázce. Rekreační areály Most - kvalita vody ke koupání. Na stránkách KH Ústí naleznete aktuální stav kvality vody rekreačních areálů v Mostě. Nabídka rekreace - středisko TSmm - Chlum u Třeboně.

Technické služby Opava s.r.o. - ÚVOD

Společnost je držitelem čestného uznání hejtmana Moravskoslezského kraje. Za přijetí a realizaci myšlenek společenské odpovědnosti a získala zvláštní cenu za příkladnou péči o historickou a kulturní památku. Společnost je také držitelem Ceny hejtmana kraje za společenskou odpovědnost za rok 2014 a bylo jí uděleno čestné uznání za přijetí a realizaci myšlenek společenské odpovědnosti v oblastech sociální, ekonomické a environmentální.

WHAT DOES SDRUZENIKS.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of sdruzeniks.cz Mobile Screenshot of sdruzeniks.cz Tablet Screenshot of sdruzeniks.cz

SDRUZENIKS.CZ HOST

We detected that the main page on sdruzeniks.cz took two thousand three hundred and thirty-eight milliseconds to come up. Our web crawlers could not observe a SSL certificate, so therefore I consider this site not secure.
81.31.33.62

WEBSITE IMAGE

SERVER OPERATING SYSTEM

I detected that this website is weilding the Apache/2.2.16 (Debian) operating system.

Sdružení komunálních služeb SKS - Profesionalita, zkušenosti a spolupráce

Sdružení právnických osob zabývajících se technickou údržbou měst a obcí.

CONTENT

This site sdruzeniks.cz had the following on the web page, "Profesionalita, zkušenosti a spolupráce." Our analyzers noticed that the website said " Odborné setkání Sdružení KS FRYMBURK." The Website also stated " Odborné setkání Sdružení KS FRYMBURK. Odborné setkání Sdružení KS FRYMBURK. Úspěšný jarní kongres v Mariánských Lázních. Na podzimní odborné setkání Sdružení komunálních služeb, které se koná ve dnech. Za Radu sdružení její předseda." The website's header had sdružení komunálních služeb as the most important keyword. It was followed by komunální služby, sks, and technické služby which isn't as ranked as highly as sdružení komunálních služeb. The next words the site used was služby města.

VIEW MORE WEBSITES

Střádavá onemocnění

Sdružení META sdružení pacientů se střádavými onemocněními, o. 120 00, Praha 2. 1542015- Mezinárodní den Pompeho nemoci. O aktivitách vás budeme informovat prostřednictvím našich stránek. 2822015 - Mezinárodní den vzácných onemocnění. Naši pacienti se rozběhli do všech koutů České Republiky, aby o sobě dali vědět. Kde všude jsme byli? Gaucher.

SDRUŽENÍ OPTIKŮ - Mezinárodní sdružení optiků a optometristů

SDRUŽENÍ OPTIKŮ - Mezinárodní sdružení optiků a optometristů. PŘIHLÁŠENÝCH DO SOUTĚŽE OPTIKA ROKU. 731 409 667, 734 101 620. BEZPEČNĚ ZA VOLANTEM PÉČE O ZRAK 2015. V průběhu měsíce května 2015 probíhá pro účastníky silničního provozu .

Sdružení PAMĚŤ

Přejít na hlavní navigaci a přihlášení. Prezentace výsledků projektu Mezinárodní spravedlnost pro komunistické zločiny. Pro více informací přejděte do našeho kalendáře akcí. 982015 - Pouť k uctění památky pátera Václava Drboly v Babicích. 282015 - Vzpomínka na Jaroslava Šlezingera, Ostrov.

Aktuality Sdružení pro Vinoř

Pozvánka na jednání o Rezidenci Vinoř 27. Beseda s Igorem Němcem 10. Prezentace projektu Rezidence Vinoř 28. Nesouhlas s rozkopáním chodníků 23. Utajená revitalizace v Podskalí 29.

Sdružení rozhodců

Sdružení rozhodců je moderní společností zabývající se realizací rozhodčího řízení, jejíž tradice sahá až do roku 1996, kdy byla založena jako vůbec první soukromoprávní subjekt fungující v této právní oblasti. Původní cíl se však nikterak nezměnil razantně urychlit řešení majetkových sporů mezi věřitelem a dlužníkem, neboť stav české justice není v tomto ohledu uspokojivý. Rozhodčí řízení je aktivně zahájeno již v den doručení žaloby, běžná komunikace s účastníky je operativní a neformální.